Скраби та маски для обличчя

Скраб для обличчя з абрикосовою кісточкою

Скраб для обличчя серії «Торкнись мого тіла» делікатно добре очищує шкіру обличчя, робить її ніжною та гладенькою. Абразивом у даному скрабі виступає абрикосова кісточка. •  глибоко та ефективно очищує•  допомагає боротися з чорними цятками•  звужує пори•  освіжає та т..

85 грн.

sapo club

77 грн.

Маска для обличчя зі спіруліною

Маска, яка подарує вашій шкірі прекрасний зовнішній вигляд та колір. Спіруліна є головним інгредієнтом даної маски. На сьогоднішній день на нашій планеті не було знайдено жодного організму, ні рослини, ні будь-якого іншого косметичного засобу, який би містив у собі таку кількість натуральних кор..

112 грн.

sapo club

101 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Скраби та маски для обличчя

Скраби та маски для догляду за обличчям

Скраби та маски грають дуже важливу роль в догляді за шкірою обличчя.

Скраб швидко і якісно очищує шкіру від ороговілих клітин, чорних цяток і сальних пробок. За допомогою регулярного скрабування клітини шкіри активно оновлюються і зовнішній вигляд стає значно кращим. Шкіра стає більш свіжою. А якщо це натуральні скраби Sapо то — це справжній подарунок для вашої шкіри від самої природи. Абразивами в натуральних скрабах компанії Sapо виступають: кава, цукор, сіль, виноградна кісточка, абрикосова і персикова кісточка, сода та інші натуральні компоненти.

Маска для обличчя — одне з найважливіших засобів для догляду за обличчям. Маски сприяють поліпшенню стану шкіри, зволожують і очищають її, прискорюють регенерацію і розгладжують зморшки. Маски від компанії Sapо складаються з натуральних компонентів і зручні у використанні.

Додайте в процедури догляду за обличчям маски і скраби Sapo і результат перевищить всі ваші очікування!