Сироватки для обличчя

Сироватка гіалуронова зволожуюча

Сироватка для обличчя це потужній засіб для зволоження та омолодження шкіри. Гіалуронова кислота насичує шкіру вологою і запобігає її випаровуванню, має активну омолоджуючу дію, звужує розширені пори, зменшує глибину зморшок і відбілює пігментні плями. За допомогою традиційної для сироватки піпет..

153 грн.

sapo club

138 грн.

Гіалуронова сироватка з екстрактом ламінарії

Опис:Сироватка для обличчя з вмістом гіалуронової кислоти є інтенсивним зволожуючим та омолоджуючим засобом. Він приникає глибоко в шкіру та сприяє затриманню вологи, робить шкіру пружною та еластичною.Формула даної сироватки збагачена олією авокадо, олією виноградних кісточок та екстрактом лам..

160 грн.

sapo club

144 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Сироватки для обличчя

Сироватка для обличчя

Сироватки для лица можуть виконувати різні функції: зволожувати, живити, боротися з акне та пігментацією, віковими змінами шкіри, надавати  відлущуючий ефект. У кожної сироватки залежно від складу своє призначення.


Що ж таке сироватка?

Сироватка це - концентрований склад активних компонентів для вирішення певної проблеми шкіри, основна мета яких - це доставити їх безпосередньо в клітини шкіри.

Глибина проникнення сироватки більше, ніж у крему. Але використовувати сироватку важливо в парі з кремом, для того щоб запечатати результат активу сироватки.

Якщо ваша шкіра суха і їй недостатньо вологи використовуйте зволожуючу сироватку, для чутливої ​​шкіри підійде заспокійлива сироватка.

Є сироватки спеціального призначення які борються з акне і іншими проблемами шкіри. Також є сироватки, які допомагають боротися зі зморшками.

Вибирайте сироватку від виробника Sapo в залежності від потреб вашої шкіри.