Сироватки для обличчя

Сироватка гіалуронова зволожуюча

Сироватка для обличчя це потужній засіб для зволоження та омолодження шкіри. Гіалуронова кислота насичує шкіру вологою і запобігає її випаровуванню, має активну омолоджуючу дію, звужує розширені пори, зменшує глибину зморшок і відбілює пігментні плями. За допомогою традиційної для сироватки піпет..

153 грн.

sapo club

138 грн.

Гіалуронова сироватка з екстрактом ламінарії

Опис:Сироватка для обличчя з вмістом гіалуронової кислоти є інтенсивним зволожуючим та омолоджуючим засобом. Він приникає глибоко в шкіру та сприяє затриманню вологи, робить шкіру пружною та еластичною.Формула даної сироватки збагачена олією авокадо, олією виноградних кісточок та екстрактом лам..

160 грн.

sapo club

144 грн.

Антивікова сироватка для обличчя з пептидами (Matrixyl 3000)

Натуральна антивікова сироватка з пептидами (Matrixyl 3000), для відновлення та омолодженняПептиди - це невеликі ланцюги амінокислот, які регулюють фізіологічні процеси в нашому організмі, у тому числі й процеси старіння. Вони здатні проникати в глибокі шари шкіри та стимулювати метаб..

255 грн.

sapo club

230 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Сироватки для обличчя

Сироватка для обличчя

Сироватки для лица можуть виконувати різні функції: зволожувати, живити, боротися з акне та пігментацією, віковими змінами шкіри, надавати  відлущуючий ефект. У кожної сироватки залежно від складу своє призначення.


Що ж таке сироватка?

Сироватка це - концентрований склад активних компонентів для вирішення певної проблеми шкіри, основна мета яких - це доставити їх безпосередньо в клітини шкіри.

Глибина проникнення сироватки більше, ніж у крему. Але використовувати сироватку важливо в парі з кремом, для того щоб запечатати результат активу сироватки.

Якщо ваша шкіра суха і їй недостатньо вологи використовуйте зволожуючу сироватку, для чутливої ​​шкіри підійде заспокійлива сироватка.

Є сироватки спеціального призначення які борються з акне і іншими проблемами шкіри. Також є сироватки, які допомагають боротися зі зморшками.

Вибирайте сироватку від виробника Sapo в залежності від потреб вашої шкіри.