Натуральні дезодоранти

Натуральний чоловічий дезодорант "MAN" 50 мл

Натуральний дезодорант для чоловіківЗабезпечить делікатний, але надійний захист від неприємного запаху. Завдяки природному складу до якого входить пудра рису, провітамін В5, алантоїн та ароматична композиція. Що у складi:- Пудра рису - має антибактеріальну дію.- Провітамін В5 - живлення, зволоження..

230 грн.

Натуральний дезодорант "Blossom" 50 мл

Натуральний дезодорант з квітково-фруктовим ароматомЗабезпечить вам делікатний, але надійний захист від неприємного запаху. Завдяки природному складу до якого входить пудра рису, провітамін В5, алантоїн та ароматична композиція з нотами квітів та стиглих фруктів. Що у складi:- Пудра рису - має ан..

230 грн.

Натуральний дезодорант "Cotton" 50 мл

Натуральний дезодорант з тонким свіжим ароматомСвіжiсть дарує почуття комфорту та впевненості. Багато засобів обіцяють надійний та тривалий захист. А як щодо користі та безпеки?Натуральний дезодорант це ефективний захист без шкоди. Він не містить алюмінію та парабенів. Що входить до складу: - Пуд..

234 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Натуральні дезодоранти

Натуральний дезодорант - безпечний захист від запаху поту

Дезодоранти сьогодні не є дефіцитом. У будь-якому магазині косметики на полицях повно варіантів. Сьогодні легко можна купити чоловічий дезодорант або дезодорант без запаху. Але, на жаль, більшість дезодорантів мають у своєму складі шкідливі для здоров'я солі алюмінію, які здатні накопичуватися в організмі.

Щоб наші клієнти мали можливість, використати дезодорант без шкоди для здоров'я, ми розробили формулу безпечних дезодорантів. Наш бренд уважно дуже уважно відноситься до складу косметичних засобів. Для виготовлення косметики Сапо використовуються тільки натуральні компоненти, які не шкодять організму.

Наш дезодорант без алюмінію, цинку і інших шкідливих інгредієнтів. У своєму складі кульковий дезодорант Sapo має рисову пудру, провітамін В5 і алантоїн. Ці компоненти м'яко нейтралізують появу поту і доглядають за шкірою.

Натуральний дезодорант Cotton має легкий, майже, невловимий аромат, а дезодорант жіночий Blossom - більше насичений з  нотками стиглих фруктів і квітів.

5 причин купити дезодорант Sapo

  • Натуральні компоненти
  • Свіжий аромат
  • Надійний захист
  • Сертифікат якості
  • Ціна від виробника

Наша косметика не тестується на тваринах. Усі засоби проходять максимальний контроль якості. Ми постійно розширюємо і удосконалимо свою пропозицію натуральної косметики.