ANTICELLULITE SALT SCRUB

Сольовий скраб для тіла, антицелюлітний з червоним перцем, 220 г

Скраб для тіла на основі морської солі та цукру, з кокосовою олією та червоним перцем.Червоний перець і сіль підсилюють мікроциркуляцію крові у шкірі, «розігріваючи» її. Покращують кровообіг, виводять зайву рідину з тканин, очищають і тонізують шкіру, допомагають швидко позбутися апельсинової шкі..

243 грн.

Скраб сольовий, антицелюлітний "Грейпфрут", 220 г

Скраб для тіла на основі морської солі та абрикосової кісточки з кокосовою олією, вітамінним комплексом, ефірною олією грейпфрута. Грейпфрутова олія глибоко проникає в клітини шкіри, і сприяє відтоку зайвої рідини з організму разом з токсинами і іншими отруйними речовинами. Крім того, компоненти,..

243 грн.

Сольовий скраб для тіла, антицелюлітний "Кокос", 220 г

Яка дівчина не мріє про ідеальну шкіру без апельсинової шкірочки? На допомогу по догляду за тілом був створений антицелюлітний сольовий скраб для тіла «COCOS» з кокосовою стружкою. Формула скрабу збагачена кокосовою олією, яка зволожує шкіру, прибирає роздратування, робить шкіру шовковистою та м’яко..

243 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
ANTICELLULITE SALT SCRUB

В серію ANTICELLULITE SALT SCRUB ввійшло три скраби: 

Антицелюлітний сольовий скраб «Кокос». В складі скрабу морська сіль, кокосова стружка, кокосова олія,вітаміни А та Е. Скраб ніжно очищує шкіру, має приємний аромат кокосу

Антицелюлітний сольовий скраб "Грейпфрут", який складається з морської солі, абрикосової кісточки, кокосової олії та ефірної оліїї грейпфрута.

Антицелюлітний сольовий скраб "HOT CHILI". В скрабі  абразивом виступає морська сіль, червоний перець дає зігріваючий ефект, кокосова олія пом'якшує та зволожує шкіру.