ANTICELLULITE SALT SCRUB

Сольовий скраб для тіла, антицелюлітний з червоним перцем

Скраб для тіла на основі морської солі та цукру, з кокосовою олією та червоним перцем.Червоний перець і сіль підсилюють мікроциркуляцію крові у шкірі, «розігріваючи» її. Покращують кровообіг, виводять зайву рідину з тканин, очищають і тонізують шкіру, допомагають швидко позбутися апельсинової шкі..

119 грн.

sapo club

107 грн.

Скраб сольовий, антицелюлітний "Грейпфрут"

Скраб для тіла на основі морської солі та абрикосової кісточки з кокосовою олією, вітамінним комплексом, ефірною олією грейпфрута. Грейпфрутова олія глибоко проникає в клітини шкіри, і сприяє відтоку зайвої рідини з організму разом з токсинами і іншими отруйними речовинами. Крім того, компоненти,..

119 грн.

sapo club

107 грн.

Сольовий скраб для тіла, антицелюлітний "Кокос"

Яка дівчина не мріє про ідеальну шкіру без апельсинової шкірочки? На допомогу по догляду за тілом був створений антицелюлітний сольовий скраб для тіла «COCOS» з кокосовою стружкою. Формула скрабу збагачена кокосовою олією, яка зволожує шкіру, прибирає роздратування, робить шкіру шовковистою та м’яко..

119 грн.

sapo club

107 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
ANTICELLULITE SALT SCRUB

В серію ANTICELLULITE SALT SCRUB ввійшло три скраби: 

Антицелюлітний сольовий скраб «Кокос». В складі скрабу морська сіль, кокосова стружка, кокосова олія,вітаміни А та Е. Скраб ніжно очищує шкіру, має приємний аромат кокосу

Антицелюлітний сольовий скраб "Грейпфрут", який складається з морської солі, абрикосової кісточки, кокосової олії та ефірної оліїї грейпфрута.

Антицелюлітний сольовий скраб "HOT CHILI". В скрабі  абразивом виступає морська сіль, червоний перець дає зігріваючий ефект, кокосова олія пом'якшує та зволожує шкіру.