Скраби "DETOX"

Скраб для тіла DETOX "Ягідний смузі" з виноградною кісточкою 200 г

Давно мріяли про те, щоб робити пілінг вдома, а не у салоні, при цьому не жертвуючи якістю процедури? Що ж, тоді ми пропонуємо вам якісну органічну косметику, що зробить бажане дійсним, надаючи шкірі здорового вигляду. Перш за все радимо спробувати нову лінійку скрабів, серед яких особливої попу..

366 грн.

Скраб для тіла DETOX "Соковита брусниця" з виноградною кісточкою 200г

Ви у пошуках гарного подарунку для коханої, подруги чи близької знайомої? Найкращий варіант – щось, що не лише має гарний вигляд, але й може практично застосовуватись у реальному житті. Пропонуємо вам натуральну косметику для тіла у вигляді скрабу DETOX, доповненого солодким ароматом брусниці, я..

366 грн.

Скраб для тіла DETOX "Ожиновий фреш" з виноградною кісточкою 200г

Завжди були переконані, що доглядати за тілом достатньо недешево? Але ж якщо робити це в домашніх умовах, не відвідуючи постійно салони краси, вартість процедур значно зменшується. Для цього лише необхідно правильно підібрати потрібні засоби, чудовим варіантом яких може стати скраб DETOX з неймо..

366 грн.

Скраб для тіла DETOX "Кава та шоколад" з виноградною кісточкою, 200 г

Чи погоджуєтесь ви з тим, що в умовах, створених сучасною екологією, як ніколи важливо доглядати за шкірою? Ми в цьому впевнені, і саме тому створили нову лінійку скрабів DETOX, що дозволить проводити процедуру пілінгу прямо вдома. Хорошим варіантом може стати саме цей скраб, доповнений солодки..

366 грн.

Скраб для тіла DETOX "Ванільний мус" з виноградною кісточкою, 200 г

Шукаєте якісний дієвий скраб, за допомогою якого можна цілком безболісно в домашніх умовах проводити процедуру пілінгу?Тоді ви неодмінно оціните нову лінію продукції нашої компанії.Особливої уваги потребує відмінний скраб DETOX, доповнений неймовірним ароматом ванілі, замовити який можна прямо н..

366 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Скраби "DETOX"

Скраб DeTox

Серія скрабів DeTox включає в себе п’ять унікальних парфумованих скрабів для тіла. Кожен скраб індивідуальний та унікальний.

Основним абразивним елементом у скрабах DeTox виступає подрібнена виноградна кісточка. Формула скрабу збагачена кокосовою олією та насичена чудовим ароматом.

Кожен скраб має свій неповторний ніжний аромат. Підібрати для себе ідеальний скраб для тіла зможе кожна дівчина.

Всі скраби з даної серії упаковано в зручну алюмінієву баночку, яка не пропускає вологу та світло в середину.

Серія скрабів DeTox включає:

  • Скраб DeTox «Ванільний мус»
  • Скраб DeTox «Ягідний смузі»
  • Скраб DeTox «Соковита брусниця»
  • Скраб DeTox «Ожиновий фреш»
  • Скраб DeTox «Кава та шоколад»

Такий скраб це завжди доречний подарунок для дівчини, а також засіб, який має мати кожна для догляду за тілом.