Засоби захисту

«No Mosquito» натуральний спрей від комарів

Спрей від комарів «No Mosquito» Забезпечує захист від комарів до трьох годин. Засіб містить касторову олію, олію лемонграсс, олії гвоздики, розмарину та лаванди. Спрей ефективно відпугує комарів, але при цьому абсолютно безпечний для шкіри. Засіб «No Mosquito» не має в своєму складі парабенів, A..

98 грн.

sapo club

88 грн.

Антисептик для рук на гелевій основі, 75мл

DZ дезинфікує та зволожуєСклад:Ізопропанол, вода очищена, гліцерин, D-пантенол, алое-гель, ефірна олія бергамотаЗастосування:2 мл засобу нанести на шкіру рук і втирати до висихання, але не менше 30 секунд.Запобіжні заходи:Берегти від дітей.Не допускати попадання засобу в очі.Тільки для зов..

115 грн.

sapo club

104 грн.

Антисептик для рук на водній основі,75мл

DZ дезинфікує та зволожуєСклад: Ізопропанол, вода очищена, гліцерин, D-пантенол, алое-гель, ефірна олія грейпфрутаЗастосування: 2 мл засобу нанести на шкіру рук і втирати до висихання, але не менше 30 секунд.Запобіжні заходи: Берегти від дітей.Не допускати попадання засобу в очі. Тіль..

93 грн.

sapo club

84 грн.

Антисептик на водній основі для рук "HandSeptic" 50 мл

DZ дезинфікує та зволожуєСклад:Ізопропанол, вода очищена, гліцерин, D-пантенол, алое-гель, ефірна олія чайного дереваЗастосування:2 мл засобу нанести на шкіру рук і втирати до висихання, але не менше 30 секунд.Запобіжні заходи:Берегти від дітей.Не допускати попадання засобу в очі. Тільки д..

75 грн.

sapo club

68 грн.

Антисептик на водній основі для рук "HandSeptic" 100 мл

DZ дезинфікує та зволожуєСклад:Ізопропанол, вода очищена, гліцерин, D-пантенол, алое-гель, ефірна олія чайного дереваЗастосування: 2 мл засобу нанести на шкіру рук і втирати до висихання, але не менше 30 секунд.Запобіжні заходи: Берегти від дітей. Не допускати попадання засобу в очі. Тільки для ..

90 грн.

sapo club

81 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Засоби захисту

В категорію засобів для захисту від компанії Sapo входять засоби для захисту від комарів та різноманітні антисептики. Засоби максимально складаються натуральних компонентів, в складі міститься велика кількість ефірних олій.

Спрей від комарів  «No Mosquito» це новинка 2020 року, це натуральний засіб який ефективно захищає від комарів та має приємний натуральний аромат лимонника.

Антисептики на водній та гелевій основі не пересушують шкіру, дезинфікують та зволожують шкіру.