Засоби захисту

«No Mosquito» натуральний спрей від комарів 75 мл

Спрей від комарів «No Mosquito» Забезпечує захист від комарів до трьох годин. Засіб містить касторову олію, олію лемонграсс, олії гвоздики, розмарину та лаванди. Спрей ефективно відпугує комарів, але при цьому абсолютно безпечний для шкіри. Засіб «No Mosquito» не має в своєму складі парабенів, A..

149 грн.

Антисептик для рук на гелевій основі, 75мл

DZ дезинфікує та зволожуєСклад:Ізопропанол, вода очищена, гліцерин, D-пантенол, алое-гель, ефірна олія бергамотаЗастосування:2 мл засобу нанести на шкіру рук і втирати до висихання, але не менше 30 секунд.Запобіжні заходи:Берегти від дітей.Не допускати попадання засобу в очі.Тільки для зов..

0 грн.

Антисептик для рук на водній основі,75мл

DZ дезинфікує та зволожуєСклад: Ізопропанол, вода очищена, гліцерин, D-пантенол, алое-гель, ефірна олія грейпфрутаЗастосування: 2 мл засобу нанести на шкіру рук і втирати до висихання, але не менше 30 секунд.Запобіжні заходи: Берегти від дітей.Не допускати попадання засобу в очі. Тіль..

0 грн.

Антисептик на водній основі для рук "HandSeptic" 50 мл

DZ дезинфікує та зволожуєСклад:Ізопропанол, вода очищена, гліцерин, D-пантенол, алое-гель, ефірна олія чайного дереваЗастосування:2 мл засобу нанести на шкіру рук і втирати до висихання, але не менше 30 секунд.Запобіжні заходи:Берегти від дітей.Не допускати попадання засобу в очі. Тільки д..

0 грн.

Антисептик на водній основі для рук "HandSeptic" 100 мл

DZ дезинфікує та зволожуєСклад:Ізопропанол, вода очищена, гліцерин, D-пантенол, алое-гель, ефірна олія чайного дереваЗастосування: 2 мл засобу нанести на шкіру рук і втирати до висихання, але не менше 30 секунд.Запобіжні заходи: Берегти від дітей. Не допускати попадання засобу в очі. Тільки для ..

0 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Засоби захисту

Засоби індивідуального захисту Sapo

У категорію засобів для захисту від компанії Sapo входять індивідуальні засоби захисту від комарів і різні антисептики для рук. Засоби складаються натуральних компонентів, в складі міститься велика кількість ефірних олій.

Спрей від комарів "No Mosquito" - це новинка 2020 року. "No Mosquito" - цей натуральний засіб, який ефективно захищає від комарів і має приємний натуральний аромат лимонника. До складу спрея входять такі натуральні олії:

  • Гідрогенізована касторова олія;
  • Ефірна олія лемонграсса;
  • Гвоздична олія;
  • Ефірна олія розмарину;
  • Лавандова олія.

Новинкою 2020 року для усіх стала потреба активного використання санитайзерів в повсякденному житті.

Антисептики на водній і гелевій основі не пересушують шкіру, дезинфікують і зволожують шкіру.

Гель антисептик для рук має щільнішу консистенцію, ніж засіб захисту на водній основі.

5 причин купити антисептик для рук на сайті sapo-beauty.com:

  1. Сертифікована продукція;
  2. Засоби не тестуються на тваринах;
  3. Швидка доставка по усій Україні;
  4. Ціна від виробника;
  5. Знижки для постійних клієнтів.

Купити спрей від комарів або антисептик гель можна оптом за вигідною ціною. Щоб дізнатися більше про можливі варіанти партнерської співпраці, напишіть нам на пошту або подзвоніть.