Користь оливкової олії: реальність чи міф?

Стан нашого організму, його здоров'я і відмінний зовнішній вигляд залежать від декількох факторів, серед яких активний спосіб життя, хороший сон, а також якість харчування. Сучасний ринок представлений великою кількістю продуктів, які є чудовою альтернативою шкідливій ​​їжі. По суті, можна споживати одні й ті ж страви, замінивши всього один або кілька інгредієнтів – і їжа автоматично стане корисною і поживною. Яскравим прикладом такої трансформації може бути заміна соняшникової олії оливковою, яка здійснює чудовий вплив на стан шкіри, нігтів і волосся.

 

Корисні властивості оливкової олії для організму людини

 Оливкова олія – ​​це справжня скарбниця корисних компонентів, які повністю всотуються організмом людини. Цей унікальний продукт багатий вітаміном Е, який сприяє засвоєнню інших груп вітамінів. Отже, це позитивно впливає на шкіру, волосся і нігті, а також на загальний стан організму.


Якщо ви хочете поліпшити стан травної системи, а також позбутися явних проблем, тоді оливкова олія – ​​ваша найкраща панацея. Вона здійснює загоюючий ефект і дозволяє підтримувати шлунково-кишковий тракт в потрібному тонусі. Більш того, якісна оливкова олія має жовчогінну властивість, що вигідно виділяє її з-поміж інших рослинних олій.


У цьому дивовижному продукті міститься колосальна кількість Омега-3 ненасичених жирних кислот, завдяки чому вживання оливкової олії є профілактикою інфарктів і інсультів. Більш того, дослідження показали, що так звана олеїнова кислота, яка міститься в оливковій олії, пригнічує утворення ракових клітин.
Оливкова олія неймовірно корисна і для вагітних, особливо для нормального формування плоду. Вона відповідає за розвиток мозку і кісткової тканини, завдяки чому вагітність протікає без ускладнень.


Застосування оливкової олії є досить розповсюдженим і в косметології, де її як включають до складу різних косметичних засобів, так і застосовують в чистому вигляді. Існує думка, що саме оливкова олія продовжувала молодість жінок в Стародавній Греції.


Це далеко не весь список переваг оливкової олії. Але це основні чинники, які сприяють прийняттю рішення на користь включення цього продукту в раціон. Просто вживайте близько двох столових ложок олії в день в якості додатку до страв – і ви помітите, як суттєво покращується ваше здоров'я.

 

Якісна оливкова олія: ціна в каталозі компанії «Sapo»

 Пропонуємо вашій увазі якісну грецьку олію для заправки салатів і приготування страв без термічної обробки, яка має неймовірний смак і відрізняється унікальним ароматом сонячної Греції. Продукт пропонується в зручній дозуванні по 0.5 л, завдяки чому його зручно застосовувати в кулінарії без ризику розбризкування. Якість товару підтверджено наявністю відповідної документації, яку можна отримати за запитом. Замовити кращу оливкову олію для салатів можна зі сторінок цієї категорії або ж відправивши нам запит.


Бажаємо вам приємного апетиту!