Корпоративні замовлення

Корпоративні подарунки

Корпоративний подарунок - це відмінний інструмент для налагодження відносин зі своїми клієнтами, партнерами і співробітниками. Подарунки - завжди приємно, а ще приємніше, якщо цей подарунок потрібний і корисний. Час звичайних листівок вже позаду, пора дивувати!

Бізнес-подарунки - це ще й імідж Вашої компанії, який він, наскільки креативний, особливий, стильний, унікальний. Що відчувають клієнти, коли отримують ваш подарунок?

Корпоративні подарунки для співробітників - це увага і турбота, це маленька подяку за виконану роботу. Коли ж в основному дарують корпоративні подарунки або бізнес сувеніри?

Найчастіше корпоративні подарунки і співробітникам, і клієнтам і бізнес-партнерам дарують на Новий рік, 8 березня, День захисника вітчизни, День народження компанії, до професійного свята.

Корпоративні подарунки на Новий рік

новогодние наборі

Новий рік - це масштабне свято, свято, коли в повітрі літає атмосфера дива і чарів, піднесений настрій і очікування новорічної ночі. Саме до цього свята готуються практично всі компанії. Напередодні хочеться зустрінеться і передати презент найближчим і цінних клієнтам, партнерам, а також співробітникам.

Подарунок на Новий рік повинен бути приємним, особистим і атмосферним. Компанія Sapo розробила свої сувенірні набори, упаковані в святкову коробку. Кожен набір універсальний і особливий, виглядає дуже святково і дарує приємні емоції.

Також в подарункову коробку ми можемо скласти продукцію, яку виберете ви. Це може бути абсолютно будь-який продукт з асортименту компанії Sapo. Для корпоративного подарунку ми можемо зробити продукцію і з Вашим логотипом.

Корпоративні подарунки на 8 березня

Подпрочные наборы к 8 марта

Раз на рік усі чоловіки країни хочуть здивувати своїх жінок, колег і подруг і тому готуються і вибирають подарунки, які зможуть здивувати і порадувати. А що для дівчат приємніше ніж набір з натуральної косметики? Такий подарунок одночасно особистий і універсальний. Приємні аромати, яскраві кольори, висока якість і доступні ціни. Кожна дівчина буде рада такому подарунку. Ну, а якщо в честь 8 березня подарунок потрібно зробити від імені компанії ми можемо додати ваш логотип на продукцію.

Корпоративні подарунки для чоловіків

Подарункові набори для чоловіків

Чоловіки цінують корисність і практичність. Подарунок однозначно повинен бути корисним і застосовуваним. Тому жінки і вибирають доглядові набори для чоловіків. В асортименті компанії Sapo є найбільш ходові чоловічі продукти: шампунь, гель для душу, лосьйон після гоління і масло для бороди. З цих продуктів зібрані два подарункові набори: Brutal Man і Strong Man. Також кожен продукт можна виготовити з логотипом вашої компанії.

Бюджетні корпоративні подарунки

З усього асортименту компанії можна зібрати варіанти корпоративних подарунків абсолютно на будь-який бюджет, навіть самий мінімальний. Стартують ціни від 70 грн!

Як замовити або прорахувати вартість корпоративних подарунків для вашої компанії?

Для початку визначьтеся з потрібною кількістю і бюджетом на один подарунковий набір.

Перегляньте асортимент нашої компанії і виберіть товари, які вам сподобаються.

Напишіть нам на пошту: sapobeauty2@gmail.com

або телефонуйте +38 (063) 299 399 1,

все обговоримо і виберемо найкращий варіант для корпоративного подарунка вашим співробітникам і клієнтам.