Мило рідке з калійної пасти

Мило рідке з калійної пасти "Смерека Карпатська" 200 мл

Новим продуктом, який став основою для розробки цілої лінійки натуральної косметики від компанії «Sapo», являється калійна паста. Одним з таких продуктів, який користується популярністю серед наших споживачів, є це неймовірне рідке мило з натуральними ароматизаторами. Як відомо, калійна паста т..

87 грн.

Мило рідке з калійної пасти "Полонина" 200 мл

Це чудове нове мило з калійною пастою є інноваційним продуктом нашої компанії для догляду за будь-якою шкірою. Засіб можна використовувати як мило, так і у якості гелю для душу, що робить його цілком універсальним та позбавляє необхідності купувати безліч косметичних засобів по догляду за собою...

87 грн.

Мило рідке з калійної пасти "Гуцульське" 200 мл

Ви понад усе цінуєте чудові натуральні засоби по догляду та тілом і обличчям, які не пересушують, а навпаки, живлять вашу шкіру? Тоді запрошуємо вас до огляду наших пропозицій! Вашій увазі буде запропоновано чудове рідке мило з додаванням інноваційної калійної пасти, яка дозволить в домашніх умо..

87 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Мило рідке з калійної пасти

Натуральне рідке мило з додаванням калійної пасти

Як правильно доглядати за шкірою тіла, щоб вона була постійно зволоженою та сяяла молодістю? Достатньо просто з новими інноваційними варіантами рідкого мила з натуральних компонентів, виробленого спеціалістами компанії «Sapo». Така новинка допоможе щоденно очищувати шкіру без хімічного впливу штучних компонентів, що дозволить уникнути сухості та алергічних реакцій. Користь засобу зумовлена використанням косметичних матеріалів, що дала нам сама природа.

Купити рідке мило з натуральних компонентів у компанії «Sapo»

Основу рідкого натурального мила складає калійна паста, що відома своїми корисними властивостями. Суміш вироблена шляхом омилення лугом натуральних рослинних олій. Процес займає тривалий час від кількох тижнів до місяців, після чого до суміші додаються ефірні олії та природні ароматизатори в залежності від виду мила. По завершенню процесу суміш додатково ще певний час вистоюється у темному прохолодному місці, після чого розфасовується у зручні пляшечки, щоб відправитись прямо до вас додому.

Зверніть увагу, що продукція не тестується на тваринах, а також не містить парабенів і штучних додатків, що робить її цілком безпечною для використання всією сім’єю. Алергічні реакції можливі лише за умови індивідуальної непереносимості будь-якого з компонентів.

Пляшечку об’ємом 200 мл зручно брати з собою у подорож, а також поставити у ванній кімнаті, де вона абсолютно не займатиме простору, але ідеально доповнить інтер’єр.

Пропонуємо замовити, якщо ви піклуєтесь про власну чистоту!