Мило 25 г серія "з обліпиховою олією"

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" ЯЛІВЕЦЬ 25г

Вам подобається хороша натуральна косметика, але ви не хотіли б витрачати на неї шалені кошти? Тоді вам саме до нас! Ми раді представити вашій увазі це чудове натуральне мило, яким можна користуватись щодня без шкоди для шкіри. Запропонований вам на цій сторінці варіант містить у собі обліпихови..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" ЧЕРЕДА 25г

Ви турбуєтесь про вашу родину? Купуєте для них лише якісні товари, які будуть іти лише на користь їх здоров’ю? Тоді ми рекомендуємо вам спробувати щось новеньке. Це чудове обліпихове мило, до якого ми додали якісні натуральні інгредієнти, що були доставлені нам з екологічно чистих регіонів Укра..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" ТРОЯНДА 25г

Щоб постійно піклуватись про себе, стан власного тіла та шкіру, рекомендуємо вам спробувати натуральну косметику, в якій вся міць Карпат. Такою є і нова лінійка натурального мила а основі обліпихового екстракту з додаванням різноманітних компонентів. Хорошим варіантом є цей привабливий мильний б..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" ТРАВ'ЯНИЙ ЗБІР 25г

Вам набридла сухість шкіри щоразу після застосування мила? Що ж, тоді можливо саме час спробувати натуральні косметичні засоби, такі як нове чудове мило на основі обліпихи, створене нашими спеціалістами? Купити таке вам випаде можливість саме на цій сторінці, розглянувши детальніше це чудове мил..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" РОМАШКА 25г

Вас дратують солодкі стандартні аромати мила, що випромінюють косметичні засоби, придбані в звичайних магазинах? Тоді чому б не спробувати щось абсолютно нове, що потішить вас незвичним запахом та стане чудовим косметичним засобом для щоденного догляду за вашим тілом. Пропонуємо вашій увазі якіс..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" РОЗМАРИН 25г

Як відомо, мило повинно очищувати та захищати шкіру. Але окрім цього всього воно повинно бути вам до смаку, наводити на вас приємні думки, коли ви користуєтесь ним. Таким може стати це чудове обліпихове мило, доповнене п’янким ароматом розмарину, що розслабить вас, додасть вам енергії та стане ..

0 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" ОЖИНА 25г

Ви надаєте перевагу лише натуральному милу? Тоді неодмінно зверніть увагу на ці чудові варіанти нового обліпихового мила у нашому інтернет-магазині. Для вас ми приготували різноманітні варіанти, серед яких вам вдасться знайти свій улюблений аромат. Особливим прикладом, який вартий уваги, є це чу..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" ЛАВАНДА 25г

Любите постійно пробувати новинки косметики, які відповідають усім вашим вимогам та здійснюють на тіло необхідний ефект? Тоді вам неодмінно сподобається наше нове мило на основі обліпихи, яке має на меті стати кращим косметичним засобом, що дозволяє щодня доглядати за тілом та належно зволожуват..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" КАЛЕНДУЛА 25г

Здавна відомі корисні властивості обліпихи, що зробило цей продукт природи досить популярним. Його куштують в чистому вигляді, додають до страв, а також роблять з нього якісну природну косметику, яка якнайкраще впливає на шкіру і тіло, надає йому здорового вигляду, зволожує, живить та омолоджує ..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" З ШОКОЛАДОМ 25г

Вам до вподоби прекрасний аромат обліпихи? Пропонуємо тоді куштувати її не лише на смак, але й спробувати її у складі натуральної косметики, зробленої з турботою про вас спеціалістами нашої компанії. Саме таким є це відмінне мило з додаванням обліпихової олії. Оформити замовлення можна прямо тут..

0 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" З ПРОПОЛІСОМ 25г

Полюбляєте купувати невеличкі шматочки мила, що створюють відмінну домашню колекцію? Тоді ми пропонуємо вам поповнити її якісним натуральним милом, виготовленим лише з карпатських інгредієнтів. Саме цей варіант зроблений з додаванням якісної корисної обліпихової олії, що забезпечить вам і всій в..

0 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" З КАВОЮ 25г

Обліпиха – це чудова ягода, яка має безліч корисних властивостей, що робить її доволі універсальним продуктом. Її не лише споживають. Вона являється важливою частиною багатьох косметичних засобів, адже має чудовий вплив на шкірний покрив, робить його більш еластичним та гладеньким. Приклад мила ..

20 грн.

Мило натуральне серія "З обліпиховою олією" З ГЛИНОЮ 25г

Любите красиве ексклюзивне мило, яке зроблене з натуральних компонентів та приносить лише користь вашому тілу? А як тоді щодо того, щоб спробувати нашу нову колекцію мила ручної роботи, зробленого з обліпихи та інших корисних компонентів? Ми впевнені, вам неодмінно сподобається ефект, який ви ві..

20 грн.

Мило натуральне серія

Що може бути для шкіри краще, ніж якісний косметичний засіб? Лише хороша косметика з природних компонентів. Саме такою є наша нова лінійка мила, яка має у своєму складі чудову обліпихову олійку. Розглянути найкращі варіанти, зокрема цей можна на цій сторінці нашого інтернет-магазину,а також інши..

20 грн.

Мило натуральне серія

Для вас, любителі хорошої натуральної косметики, ми приготували щось абсолютно нове, що вразить вас своїм ароматом, а вашу шкіру потішить хорошим ефектом. Це природні шматочки мила, які не містять штучних чи агресивних компонентів. До вашого смаку неодмінно буде цей варіант мила з обліпиховим ек..

20 грн.

Мило натуральне серія

Здавалося б, мило – це достатньо проста річ. І великий вибір сучасних варіантів уже нічим не здивує. Але ваша шкіра має іншу думку… Все, що приносить їй користь – це неодмінно щось вражаюче та незамінне, адже саме від правильного догляду залежить ваш настрій, зовнішній вигляд, а також здоров’я. ..

0 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)