Мило 50 г серія "на мінеральній воді"

Мило натуральне "На мінеральній воді" ЯЛІВЕЦЬ ЧЕРЕДА КАЛЕНДУЛА 50г

Для вас важливо, щоб косметика була не лише гарною та дієвою, але й несла користь вашій шкірі? Тоді вам просто необхідно спробувати вироби нашої компанії, і ви більше не зможете відмовитись від спокус пробувати нові варіанти шампунів, мил, гелів для душу та інших смаколиків. З цієї сторінки нашо..

49 грн.

Мило натуральне "На мінеральній воді" НА ЗЕЛЕНОМУ ЧАЇ З ОЖИНОЮ 50г

У чому користь мінеральної води? Не дивлячись на те, що лікарі не рекомендують споживати її на постійній основі, для зовнішнього застосування цей компонент просто необхідний. Вся справа в тому, що у мінеральній воді містяться мікроелементи, які просто необхідні для нашого здоров’я та краси нашог..

49 грн.

Мило натуральне "На мінеральній воді" НА ВИНІ З ЖУРАВЛИНОЮ 50г

Що є важливим у виробництві натурального мила? Звичайно ж, окрім додаткових компонентів, які виконують декоративну та ароматичну функції, необхідним складником, який здійснює на шкіру безпосередній вплив, є основа. У цьому чудовому милі це мінеральна вода, яка живить шкіру необхідними мікроелеме..

49 грн.

Мило натуральне "На мінеральній воді" ЗВІРОБІЙ М"ЯТА РОМАШКА 50г

Натуральне мило – це чудовий винахід сучасного світу косметології, що має на меті зменшити вплив декоративної косметики на наше тіло, наблизити людину до природи, а також допомогти їй отримувати навіть з косметичних засобів корисні інгредієнти. Замовити таке хороше мило ви можете прямо з нашого ..

49 грн.

Мило натуральне "На мінеральній воді" З КАЛИНОЮ 50г

Здавна існує думка, що мило шкодить шкірі, висушує її та позбавляє природної еластичності і пружності. Ми не можемо з цим погодитись, адже виробляємо найкращі варіанти, використовуючи виключно натуральні компоненти. Прикладом такого хорошого корисного мила являється цей шматочок на основі мінера..

49 грн.

Мило натуральне "На мінеральній воді" ГІПОАЛЕРГЕННЕ 50г

Як щодо того, щоб оновити власну колекцію мила вдома? Це надзвичайно просто з нашим цікавим онлайн-каталогом, в якому ви зможете знайти та замовити цікаві варіанти мила з натуральних інгредієнтів. Цей чудовий приклад вироблений на основі мінеральної води, що матиме чудовий вплив на шкіру будь-яко..

49 грн.

Мило натуральне

Ви понад усе цінуєте натуральність косметики? Тоді вам просто необхідно спробувати нашу косметику, яка виробляється лише з натуральних складників, користь яких доведена у результаті тестувань та лабораторних досліджень. Хорошим варіантом є це чудове натуральне мило, вироблене на мінеральній воді..

49 грн.

Мило натуральне "На мінеральній воді" СІРЧАНО-ДЕГТЯРНЕ 50г

Полюбляєте пробувати новинки від світу натуральної косметики? Вам до вподоби спостерігати, який саме вплив на ваше тіло мають природні компоненти? Що ж, тоді ми запрошуємо вас спробувати наше нове натуральне мило, яке виготовляється на основі мінеральних карпатських вод. Саме воно, доповнене най..

35 грн.

Мило натуральне

У чому перевага натурального мила над декоративним? Звичайно ж, все залежить від того, з яких компонентів виготовляється виріб. І якщо ж інгредієнти дійсно натуральні та корисні, то таке мило живить шкіру, надає їй необхідного рівня вологості, що робить її надзвичайно пружною. Замовити хороше ми..

35 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Мило 50 г серія "на мінеральній воді"