Серія "На кокосових вершках" 50г

Мило ручної роботи СПІЛА ЧОРНИЦЯ на кокосових вершках «щоденний догляд» 50г

Вам подобається якісне мило, виготовлене вручну? Саме такі засоби здійснюють помітний позитивний вплив на шкіру. Яскравим прикладом такого якісного продукту являється мило з додаванням кокосових вершків та екстракту чорниці від компанії «Sapo».Мило на кокосових вершках, який ви маєте можливість..

49 грн.

Мило ручної роботи КАРПАТСЬКА СУНИЦЯ на кокосових вершках «комплексне відновлення» 50г

Для того, щоб якомога довше мати приголомшливий вигляд, варто постійно піклуватись про стан шкіри, надаючи їй потрібні елементи та вітаміни. Найкращою панацеєю є натуральна косметика, яку ви можете замовити у нашому каталозі. Хорошим прикладом такої являється це якісне мило, до складу якого вход..

49 грн.

Мило ручної роботи ЕДЕЛЬВЕЙС на кокосових вершках «пілінг» 50г

Мило з цієї сторінки – відмінний продукт виробництва компанії «Sapo». Його основу складають не тільки натуральні рослинні олії, але й безліч інших корисних інгредієнтів, таких як, наприклад, кокосові вершки. Саме вони заспокоюють шкіру та помітно тонізують її. Застосовуючи мило на обличчя, ви по..

49 грн.

Мило ручної роботи ДИКА МАЛИНА на кокосових вершках «глибоке очищення» 50г

Якщо ж ви хочете замінити кілька засобів по догляду за шкірою обличчя та тіла одним, спробуйте мило, до складу якого входять лише натуральні компоненти. Таким являється наше мило власного виробництва на основі кокосових вершків, замовити яке можна як на цій сторінці, так і на інших у нашому онла..

49 грн.

Мило ручної роботи ВІВСЯНКА З ВАНІЛЛЮ на кокосових вершках «ніжна турбота» 50г

Хочете купити якісну косметику, що не матиме згубного впливу на шкіру, але пом’якшуватиме її та омолоджуватиме? В такому випадку вам може бути до душі наше нове відміне мило на кокосових вершках, яке має неймовірний ефект на тіло. Засіб є хорошою панацеєю для нормальної, сухої та проблемної шкір..

32 грн.

Мило ручної роботи БРУСНИЦЯ на кокосових вершках «нічний захист» 50г

Якщо ви обираєте лише косметику з природніх компонентів, піклуючись по здоровий вигляд та стан тіла, тоді вам неодмінно сподобається наша пропозиція у вигляді хорошої натуральної косметики. Особливої уваги заслуговує якісне мило на основі кокосових вершків, яке дозволяє якісно доглядати за шкір..

49 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)