Про нас

Натуральна косметика від українського виробника Sapo

За кулісами SAPO

Мене звати Євген Карій. Історія мого бренду Sapo почалась в 2009 році.

Ідея миловаріння прийшла моїй дружині, Наталії. Саме вона шукаючи заняття для себе знайшла цікавий та простий спосіб виготовлення мила в домашніх умовах.

Згодом вона підключила до свого хобі і мене, я загорівся цією ідеєю миловаріння та побачив в ньому чудовий сувенірний продукт.


На своїй маленькій кухні ми разом виготовили близько 300 кг мила, загрузили ним машину та поїхали в Крим його продавати.

Вже в Криму мені підказали, що продукт був би значно кращим, якби мав індивідуальну упаковку.

Так в серпні 2009 року були продані перші шматочки сувенірного мила Sapo в індивідуальній упаковці.


Попит на товар був і вже зовсім скоро кухні стало замало, було орендоване перше приміщення та з’явилися перші співробітники компанії. В той же час крім мила з’явилися бомбочки для ванни, скраби для тіла, сіль для ванни.

В 2015 році по відомим причинам бізнес в Криму довелося закрити, тому найбільш перспективним ринком для сувенірної продукції стали Карпати.

Зараз компанія Sapo набирає оберти: розширюється асортимент, проводиться ребрендинг продукції та росте колектив компанії.

В нас вже є своє виробництво, великі склади з продукцією та своя власна лабораторія!


Все змінюється, але ми і досі в кожну баночку косметики, пакетик з сіллю чи скрабом в кожен шматочок мила вкладаємо велику любов та подяку, за те,

що вже одинадцять років обираєте саме нас❤️

Наше виробництво

 

Ми постійно покращуємо та удосконалюємо наше виробництво, закуповуємо нове обладнання, покращуємо процеси виготовлення. В 2020 році придбали вакуумний реактор, який дозволяє виготовляти стабільно якісний продукт та суттєво збільшує об’єми однієї партії. На постійній основі у нас є сучасний міксер для виготовлення великих партій скрабів для тіла, устаткування для дозування продукції та велика кількість приборів для проведення лабораторних досліджень при запровадженні нових рецептів. І це далеко не все з чим ми працюємо кожного дня. Зараз ми виготовляємо косметичну продукцію для себе та на замовлення по системі private label (контрактне виробництво).Асортимент натуральної косметики в інтернет-магазині «Sapo»

З думкою про вас, вашу красу та здоров’я спеціалісти компанії «Sapo» розробили цілу лінійку засобів для домашнього догляду, а також повноцінних подарункових наборів, що можуть стати чудовою ідеєю до свята. Працюючи у індустрії краси уже далеко не перший рік, ми змогли розробити серії косметики, що включає в себе лише натуральні компоненти та екстракти. Нічого зайвого!
У нас ви можете прибрати товари з наступних категорій:

 • Бальзами для губ
 • Креми для обличчя
 • Засоби для очищення обличчя
 • Гелі для душу
 • Мило
 • Морська сіль
 • Подарункові набори
 • Натуральні косметичні олійки для тіла та для масажу.
 • Скраби для тіла
 • Натуральні шампуні
 • Шипучі бомби та вируюча пудра для ванни

Для вас – найкращі товари, що несуть користь вашому здоров’ю, позитивно впливають на стан шкіри, нігтів та волосся, а також допомагають підтримати природню красу та молодість. Компоненти, що входять до складу наших засобів, абсолютно натуральні та мають відповідні сертифікати якості.

5 причин замовити натуральну косметику у нас

Ми впевнені, що, завітавши до нашого онлайн-каталогу, ви не зможете піти без покупки. І цьому є безліч причин, основними з яких являються:

 1. Помірна цінова політика. Вся справа у тому, що наші компоненти у засобах по догляду за тілом містять у своєму складі виключно натуральні компоненти. Це дало нам змогу значно знизити вартість, адже ми не витрачаємо кошти на штучні декоративні ароматизатори та консерванти.
 2. Великий вибір товарів. Окрім того, що наш асортимент представлений у близько двадцяти рубриках, в кожній з них ви маєте можливість підібрати саме ті, які відповідають вашому типу шкіри та волосся. Окрім цього, ви можете сформувати повноцінну лінійку для всієї сім’ї.
 3. Найкраща якість. Ми відповідаємо за те, щоб представлені нами продукти повністю відповідали усім якісним стандартам. Перед тим, як випустити продукт у виробництво, ми тестуємо його протягом кількох місяців.
 4. Гнучка система знижок. Для наших постійних замовників ми пропонуємо приємні знижки в залежності від суми замовлення.
 5. Регулярні акції та цікаві пропозиції. Слідкуйте за нашими новинами та акційними пропозиціями, щоб встигнути замовити найкращі товари за зниженими цінами.

Будьте завжди на висоті з кращими натуральними косметичними засобами, замовити які можна у компанії «Sapo».