Шкірні антисептики для обробки рук: шкідливо чи корисно?

Як відомо, на руках людини можуть накопичуватися мільйони мікроорганізмів, більшість з яких несуть шкоду здоров'ю. І це не дивно, адже кожен день ми саме руками контактуємо із зовнішнім світом, починаючи від домашніх побутових предметів та продуктів харчування, і закінчуючи транспортом, а також іншими людьми, такими як колеги або родичі. Саме тому, щоб запобігти ризику захворювань, рекомендується регулярно мити руки при будь-якій зручній нагоді. Таким чином, ви зведете ризик підхопити інфекцію або вірус із зовнішнього світу практично до нуля. Але як бути, якщо вимити ретельно руки немає наразі можливості? Спеціально для таких ситуацій виробники створили антисептики або, як їх прийнято називати сьогодні, санітайзери.

 

Найкращий антисептик для рук – який він?

 Що таке санітайзер? Напевно, беручи до уваги поточні події, знають вже всі. З огляду на зростання ризику захворюваності останнім часом попит на антисептики зріс в рази, в свою чергу спровокувавши появу на ринку великої кількості неякісних товарів і підробок. В результаті склалося некоректне уявлення про якісні характеристики антисептиків і їх вплив на шкіру. У цій статті ми пропонуємо вам розглянути більш детально ефект, який санітайзер здійснює на руки, а також можливі ризики, пов'язані з неправильно обраним продуктом.


Отже, варто визнати, що ринок наповнений різними видами антисептиків, які призначені для різних цілей. Одні – для обробки медичного та манікюрного інструменту, інші ж – для очищення рук. З огляду на незнання користувачі часто застосовують і один, і інший на шкіру, в результаті чого шкірний покрив пересушується, а разом з мікроорганізмами втрачається і звичний рівень вологи.
Прийнявши рішення придбати хороший антисептик, уважно вивчіть його склад. У якісному продукті крім спиртового компонента повинні міститися і інші, які будуть «гасити» агресивний вплив спирту на шкіру, тим самим забезпечуючи належний дещо пом’якшений ефект.


Що ж вибрати: антисептик в формі гелю або спрея? Гель більш практичний у використанні. Його потрібно зовсім небагато, він швидко розподіляється по поверхні шкіри і так само швидко висихає. Ефект зберігається тривалий час. У випадку зі спреями до складу зазвичай входить спирт у великій кількості, який, випаровуючись, знищує і ефект засобу. Більш того, часто спреї можуть протікати в сумочці, а також передчасно висихати.


Незважаючи на той факт, що ходить багато міфів про згубний вплив антисептиків, на захист засобу скажемо, що він здійснює виключно поверхневий ефект, не проникаючи всередину організму.

 

Купити шкірний антисептик в онлайн-каталозі компанії «Sapo»

 Як бачите, правильно підібраний антисептик не тільки не шкодить шкірі, але і здійснює на неї позитивний ефект. Серед додаткових переваг – компактність, адже такого помічника можна не тільки носити щодня в сумочці, а й корисно брати з собою в подорожі.


Замовити хороший якісний антисептик виключно з якісних компонентів на гелевій або водяній основі ви можете у відповідній рубриці нашого каталогу. Для вас ми розфасували продукт в зручні пляшечки, щоб санітайзер завжди був з вами.


Бажаємо вам міцного здоров'я і гарного настрою!