Чай та кава

Чай чорний-авторська суміш середньолистового чаю різних країн (Індонезія 50%, Китай 50%) 45 гр

Насправді дуже важко знайти людину, яка не любить якісний ароматний чай, що, наповнюючи чашку, зігріває прохолодними вечорами та стає відмінним додатком до будь-якої задушевної розмови. Також чудовий чай може стати прекрасним доповненням до подарунків. І якщо ж ви шукаєте саме такі, ми раді пред..

79 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Чай та кава

Натуральна кава чи ароматний чай – найкращий спосіб душевного зближення

Бажаєте завести з людиною приємну розмову та дізнатись про неї більше? Запросіть її чи його на чай, або ж на чашечку кави, смакуючи якими ви зможете поділитись приємними враженнями та поступово перейти до інших цікавих тем для розмови. Саме процедури смакування чаю та кави визнані найкращим способом розслабитись, відчути комфорт та налаштувати співрозмовника на хвилю спокою та позитиву.

Асортимент чаю та кави у інтернет-магазині «Sapo»

Сучасний ринок чаїв та кав неабияк вражає, дозволяючи кожному обрати свої улюблені види та сорти. Окрім цього, існує практика створення спеціальних сумішей, які надають можливість якнайкраще відчути смак та аромат напою. Саме такими являються авторські суміші чаю та кави у онлайн-каталозі «Sapo».

На ваш вибір ви можете замовити каву одного з трьох видів: співвідношення арабіки та робусти 30 та 70%, 40 та 60%, а також 50 та 50%.

Серед чаїв – найрізноманітніші суміші чорного чаю з найкращих плантацій світу, кожна з яких має свій неповторний смак та аромат: Індія, Китай, Індонезія, В’єтнам, Кенія та Шрі-Ланка. Ми замовляємо чай лише у перевірених постачальників, що гарантують найвищу якість привезеної продукції.

Зверніть увагу, що різноманітні види чаю та кави у нашому інтернет-магазині – це прекрасний подарунок для друга чи просто близької людини, адже вони запаковані у зручний привабливий тубус з гумористичним текстом.

Відчуйте всі смаки та аромати чаю та кави з різних країн світу, з турботою привезені та запаковані для вас спеціалістами компанії «Sapo»!