Карпатські солодощі "Асорті лукум"

Лукум смачний, серія "Карпатські солодощі"-Гармонія 230 гр

Любите солоденьке, але хвилюєтесь про те, щоб ваша фігура не страждала від ваших бажань? Спробуйте замінити звичні солодощі натуральними. Чудовим варіантом таких може стати натуральний лукум, вироблений з найякісніших інгредієнтів. Купити такий можна у нас, розглянувши пропозиції нашого інтернет..

74 грн.

sapo club

67 грн.

Лукум "Карпатські солодощі" - ВЗАЄМОВІДНОСИНИ 230 гр

Обожнюєте солодощі? Що ж, тоді оновлення нашого каталогу буде вам неодмінно до смаку, адже ми створили власну лінію карпатського лукуму. Цей унікальний продукт не містить шкідливих речовин і є абсолютно безпечним для вживання, у тому числі і для фігури. Замовити його можна на цій сторінці нашого..

74 грн.

sapo club

67 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Карпатські солодощі "Асорті лукум"

Карпатські солодощі рахат-лукум у фірмовій упаковці

Смачні солодощі – це найкращий спосіб підняти собі настрій, підвищити розумову активність та потішити власні смакові рецептори. Проте для тих, хто слідкує за своєю фігурою, продукти, що містять цукор, можуть стати справжньою катастрофою, адже вони з легкістю осідають на бедрах та інших небажаних місцях. Відмінною альтернативою, що може стати справжнім спасінням для тих, хто полюбляє солодке, стануть солодощі з натуральних інгредієнтів. Такі як, наприклад, рахат-лукум вітчизняного виробництва.

Замовити рахат-лукум у онлайн-каталозі компанії «Sapo»

Що ж таке рахат-лукум? Це солодощі з натуральних інгредієнтів, які містять у собі мінімум цукру та максимум корисних речовин. Саме тому наша компанія вирішила не стояти осторонь, а додати цей чудовий продукт до нашого асортименту. 

У цій категорії ви можете знайти різноманітні набори лукуму, серед яких ви з легкістю оберете той, що буде вам неабияк до смаку. Серед інгредієнтів, які ми використовуємо у виробництві – мигдаль, грецький горіх, фундук, кокосова стружка. Окрім цього, продукт може містити апельсин та лимон, м’яту, троянду та інші цікаві компоненти. Зверніть увагу, що наші солодощі безпечні навіть для дітей, тому що у них немає штучних ароматизаторів та консервантів, які можуть викликати алергії. 

Такий комплект може стати чудовим подарунком для друзів, рідних та близьких. Приємною особливістю є фірмова яскрава упаковка, на якій зазначено склад та інші важливі дані. 

Запрошуємо до дегустації, здійснивши замовлення!