Запрошуємо відвідати щорічну виставку «interCHARM Україна 2019»

Любите цікаві події, що стосуються тематики краси та догляду за тілом? Тоді у нас для вас чудові новини, адже зовсім скоро відбудеться ХVІІІ міжнародна виставка, на якій вашій увазі будуть представлені найкращі засоби по догляду за волоссям, шкірою та нігтями. Виставка розпочне свою роботу 18 вересня у місті Києві та триватиме до 20 вересня. У програмі – пізнавальні виступи та практичні уроки з косметології, нігтьового та перукарського мистецтва, макіяжу, а також відвідання відділу по розробці продукції та технологіям продаж.

Як стати відвідувачем виставки абсолютно безкоштовно

Ми пропонуємо вам стати нашим особистим гостем та відвідати виставку безкоштовно за нашим промо-кодом. Все, що вам потрібно, це перейти за посиланням: http://intercharm.kiev.ua/uk-UA/registration-1.aspx#personal. У пункті «Вкажіть спосіб придбання квитка» виберіть «У мене є промо-код для безкоштовного відвідування». Далі впишіть промо-код SAPO та заповніть персональні дані. Ось і все, ви запрошені на виставку!

Доглядайте за вашим тілом, піклуйтесь про своє здоров’я, і ви неодмінно переконаєтесь у тому, що зберегти природню красу досить легко з якісними натуральними засобами.