Зубна паста

Зубний гель

Нічого так не прикращає чоловіків та жінок,як білосніжна посмішка.Для того,щоб зуби стали міцними та доглянутими,просто необхідно підібрати якісний засіб для очищення.Зверніть увагу на наш зубний гель для догляду за зубами та ротовою порожниною. Паста-гель містить всі необхідні компоненти,які..

95 грн.

sapo club

86 грн.

Зубна паста "Каштан та ехінацея" на основі білої глини з кокосовою олією 100 г

Здоров’я зубів – це не менш важливий аспект, який вимагає регулярного втручання. І мова не про відвідування спеціаліста, а про щоденний догляд, який дозволить тримати зуби в ідеальному стані тривалий час. Одним з методів є щоденне застосування натуральної пасти, що не містить у своєму складі агр..

74 грн.

sapo club

67 грн.

Зубна паста "Вишня та персик" на основі білої глини з кокосовою олією 100 г

Приваблива посмішка та свіжий подих – це найкраща прикраса, яка створює перше враження як про чоловіків, так і про жінок. Для того, щоб підтримувати гігієну ротової порожнини, варто обирати хороші засоби, основним серед яки є зубний порошок або ж зубна паста. Для тих, хто віддає перевагу натурал..

74 грн.

sapo club

67 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Зубна паста

Найголовніша перевага натуральної зубної пасти - природне походження компонентів, що входять до її складу, які не тільки відмінно справляються зі своїми функціями, але і не шкодять здоров'ю. Це важливо, адже такий продукт, як зубна паста, потрапляє всередину організму людини.

Існує міф, що натуральні зубні пасти недостатньо добре очищають порожнину, що не відбілюють і не знижують чутливість. Але це всього лише міф, адже натуральні зубні пасти очищають нітрохи не гірше, але при цьому вони ще й безпечні.

Натуральні зубні пасти і гелі від виробника натуральної косметики Sapo характеризуються високою якістю і дуже хорошим складом. Спробуйте натуральні зубні пасти, і ви будете приємно здивовані.